WIRACOM s.r.o.
Spojíme vás
s celým světem
WIRACOM s.r.o.
Spojíme vás
s celým světem
WiMAX
Ceník za instalací, zřízení internetového připojení                             Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH

Zřizovací poplatek pro fyzické osoby (k jeho dveřím) v panelových domech (optické a metalické rozvody), ZDARMA
Při zapůjčení zařízení na frekvenci  5Ghz, je instalační poplatek 2000,-Kč  s dph.
Ostatní instalace Wi-Fi zařizeni v případě trvalého bydliště na jiné adrese, či v případě že je byt v jiném vlastnictví než je uživatel, je poplatek navýšen jednorázově o 500,-Kč s dph 
Zdarma zapůjčení zařízení v pásmu 2.4 a 5Ghz je od ceny měsíční platby za internet 450,-Kč s dph a vyšší, se smlouvou na minimálně 24 měsíců. Zřizovací poplatek zdarma v panelovém domu je se smlouvou na 24 měs. Při instalaci zdarma plati pro 2 hodiny motáže techniků včetně dopravy. Pro podnikatele je cena instalace dle náročnosti instalace.
Při přechodu od jiného místního poskytovatele (nutno doložit výpovědí) uživatel neplatí první dva měsíce poplatek za internet. Nelze u tarifů START-MINI, platí pouze při přechodu od místních poskytovatelů bezdrátovým a kabelovým připojením.

Dejte si pozor na klamavou reklamu od nejmenovaných společností v mediích, když si pak pozorně přečtete smlouvu zjistíte například,  že se dělíte o linku 40 Mbit s padesáti dalšími uživateli zároveň, rychlost připojení vám klesne po stažení určitého počtu dat na rychlost modemu, nebo že výhodná služba za jednu korunu se vám později pěkně prodraží.
Při ukončení smlouvy před koncem závazné doby se učtuje smluvní pokuta ve výši 1/5 za každý měsíc zbývající do konce závazku.

Při nákupu zařízení do vlastnictví uživatele je jeho cena určena dle komponent potřebných pro zajištění dobrého příjmu v určité lokalitě. Při více uživatelích v jedné lokalitě (panelové domy a pod.) je přijímací zařízení v naší režii, uživatel pak neplatí žádné přijímací zařízení ani jeho nájem.
Zdarma změna smlouvy - navyšení toku dat, při snížení toku dat je poplatek 600,-Kč (s dph 714,Kč)
Cena za službu je účtována zálohově, a je vyúčtována vždy za jeden rok a to do 28.2 následujícího roku