WIRACOM s.r.o.
Spojíme vás
s celým světem
WIRACOM s.r.o.
Spojíme vás
s celým světem
WiMAX
Funkce IPTV
DIGITÁLNÍ VIDEOPŮJČOVNA
 
anglicky Video On Demand, je služba určená koncovým uživatelům využívajícím služby TELEVIZE nebo BALÍČEK a umožňuje koncovým uživatelům zakoupení vybraných filmových a seriálových titulů a jejich sledování ve vybraném čase.

SVOD - HBO DIGITAL  - zdarma k HBO
 
Součástí nabídky služby VOD je i služba HBO DIGITAL, která nabízí koncovým uživatelům kompletní
kartotéku  nejnovějších filmů. Uživatel  není omezen  počtem shlédnutí  jednotlivých  filmů, ani počtem
různých  titulů. Nabídka  HBO Digital  zahrnuje cca  100 titulů, které jsou pravidelně  aktualizovány a
zahrnují nejen filmy a seriály z originální produkce HBO.
PROGRAMOVÝ PRŮVODCE – EPG  - zdarma
 
Elektronický průvodce programovou nabídkou s kompletními informacemi o pořadech či filmech
a to včetně přehledu pořadů na 14 dní dopředu.

MOJE TV  - zdarma
 
Díky této funkci máte možnost vytvářet svou vlastní programovou skladbu a poté v klidu sledovat ostatní televizní pořady. Funkce Moje TV Vás poté sama upozorní na začátek Vašeho oblíbeného pořadu. Výběr pořadů probíhá v elektronickém programovém průvodci (EPG), do nultého kanálu navolíte až na 14 dní dopředu pořady z různých TV stanic. Jednotlivým pořadům lze stanovit různé priority dle vašeho vlastního uvážení.

PAUSE LIVE TV  - zdarma
 
Pause TV umožňuje uživateli pozastavit živé vysílání po dobu maximálně 15 minut a poté znovu přehrávat se zpožděním, aniž byste cokoliv zmeškali z Vašeho oblíbeného pořadu. Zastavení a přechod zpět do živého vysílání je automatický po přepnutí kanálu, jednoduchým stisknutím tlačítka START/STOP nebo při dosažení hranice pořadu.

START OVER TV  - zdarma
 
Tato funkce umožňuje uživateli začít sledovat aktuální pořad od začátku. Chování je podobné Pause TV. Jako uživatel této funkce se nemusíte obávat, že se pozdním příchodem domu připravíte o část svého oblíbeného pořadu. Funkce je dostupná na většině programů a lze ji využít i několik dnů zpětně na programy které již byly vysílány.

nPVR (NETWORK PERSONAL VIDEO RECORDER)  - zdarma
 
Uživatel má možnost označovat jednotlivé pořady v EPG pro nahrání (pořady se mohou překrývat). Každý uživatel má k dispozici maximálně 3 hodiny nahrávacího času, rozšíření této kapacity lze dokoupit samostatně. Uživatel si může obsah různě organizovat pomocí kategorií, nastavovat ochranu rodičovským zámkem apod. Funkce umožňuje uživateli používat vícerychlostní posun vpřed a vzad.